نمایش کمدی “تاروت” دراصفهان


بانی فیلم آنلاین: نمایش کمدی “تاروت” به کارگردانی شهاب غزالی کاری از گروه تئاتر شهرزاد از بیستم بهمن ماه در اصفهان به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر شهرزاد، این نمایش که با نگاهی به نمایشنامه “اتاق انتظار” «آندره پراگا» توسط «فهیمه سیاحان» به رشته تحریر در آمده،از 20 بهمن‌ماه تا 4 اسفند سال جاری در تالار ادب شهر اصفهان به  صحنه خواهد رفت.
نمایش کمدی “تاروت”، داستان زنان جوانی را روایت می‌کند که در اتاق انتظار دکتر جراح زیبایی، سرگذشت خود را برای همدیگر بازگو می‌کنند تا اینکه با آمدن فردی به آن مطب قصه جدیدی شروع می‌شود.
«شهاب غزالی»  سعی داشته تا با تکیه بر سابقه خود در کارگردانی تئاترهای خیابانی، داستان نمایش را با چیدمانی ساده در قالب کمدی، روی صحنه برای تماشاگر روایت کند.
این نمایش هر روز در ساعت 19:30 در تالار ادب، به نشانی :‌ اصفهان، خیابان استانداری، بلوار هشت بهشت، رو‌به‌روی اداره کل آموزش و پرورش  روی صحنه خواهد رفت.
در این نمایش، «هاله رنجبر»، «شمیلا تابش»، «پریسا رسا»، «فرنوش کاظمی»، «زهرا امیدزاده» و «مهدی تقی‌پور» ایفای نقش کرده و «مهدی محسنی‌نیا» به عنوان دستیار، «آزاده سرآبادان» به عنوان مشاور، «آناهیتا روانگرد» در طراحی گریم، «ایوب خداوردیان دهکردی» با طراحی پوستر و بروشور، «مهناز قبادی» به عنوان منشی صحنه، «میلاد آرنگ» با مدیریت صحنه، «حورا محسنی‌نیا» با انتخاب موسیقی، و «عبدالرحیم طرفه‌نژاد» به عنوان عکاس گروه و «افسانه جویافر» در روابط عمومی، «شهاب غزالی» را در کارگردانی این تئاتر یاری کرده اند.
علاقمندان به تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به نشانی اینترنتی این گروه www. shahrzadtheater.ir مراجعه کنند.

مطالب پیشنهادی :

نظرات بسته شده است .