مهلت ارسال آثار بخش مسابقه پوستر تمدید شد


مهلت ارسال آثار بخش مسابقه پوستر تمدید شد

مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش مسابقه پوستر سی‎‏وچهارمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر تا پایان وقت اداری دوشنبه 16 آذرماه، تمدید شد.

به گزارش سایت ایران تئاتر به نقل از ستاد خبری عمومی سیوچهارمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر، دبیرخانه جشنواره در اطلاعیهای ضمن سپاس از مشارکت هنرمندان برای شرکت در بخش پوستر و هویت بصری سی‌وچهارمین جشنواره بینالمللی فیلم فجر اعلام کرد: با توجه به تقاضاهای مکرر جمعی از متقاضیان حضور در این بخش، مهلت حضور در بخش مسابقه پوستر تا پایان وقت اداری دوشنبه 16 آذرماه، تمدید شد.

بخش پوستر و هویت بصری سیوچهارمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر شامل سه رویداد اصلی مسابقه‌ پوستر، هویت بصری در گروه‌های نمایشی و گرافیک در اجراهای جشنواره بوده و شرایط و مقررات هر بخش به تفکیک در فراخوان مشخص شده است و از گروه‌های نمایشی، مدیران سالن‌های نمایشی و طراحان گرافیک که آثاری منطبق با شرایط درج‌شده‌ دارند دعوت به عمل آمده با ارائه‌ی آثارشان، در این برنامه مشارکت کنند.

بخش مسابقه پوستر بخش الف، که مهلت ارسال آثار آن تا 16 آذر تمدید شده است به آثار یک‌سال اخیر در دو حوزه‌ پوستر نمایش‌های اجرا شده و  پوسترهای مرتبط با تئاتر می پردازد. این آثار پس از انتخاب و داوری، به صورت کتاب منتشر می‏شود و علاقه‌مندان می‌توانند از نمایشگاه آثار، هم‌زمان با برگزاری سی‏وچهارمین جشنواره‌ بین‏المللی تئاتر فجر بازدید کنند. هم‌چنین از آثار برگزیده با اهدا جوایز تقدیر میشود.

نسخه‌ الکترونیک فراخوان بخش پوستر و هویت بصری  نیز روی سایت جشنواره به آدرس  www.fadjrtheaterfestival.com قابل دسترسی است.

سیوچهارمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر، بهمنماه به دبیری سعید اسدی برگزار میشود.

مطالب پیشنهادی :

نظرات بسته شده است .