مراسم یادبود «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» در پردیس تئاتر تهران


مراسم یادبود «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» در پردیس تئاتر تهران

مدیر پردیس تئاتر تهران شب گذشته و در مراسم یادبود «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» که پیش از اجرای نمایش «هدیه مرموز» برگزار شد از اختصاص مکانی برای فعالیت آکادمی تئاتر فیزیکال در این مجموعه خبر داد.

به گزارش ایران تئاتر پنج‌شنبه 5 اسفندماه مراسم یادبود «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» پیش از اجرای نمایش «هدیه مرموز» در پردیس تئاتر تهران با حضور مدیرعامل خانه هنرمندان و جمعی از هنرمندان برگزار شد.
در این مراسم که با حضور علاقه‌مندان تئاتر و بسیاری از اعضای انجمن نمایشگران حرکت خانه تئاتر برگزار شد در ابتدا شهرام کرمی با یادی از تلاش‌های «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» گفت: بنا به پیشنهاد یاسر خاسب یکی از پلاتوهای تمرین مجموعه پردیس تئاتر تهران به اسم این دو هنرمند درگذشته نام‌گذاری می‌شود و از این به بعد محلی برای فعالیت‌های آکادمی تئاتر فیزیکال خواهد بود.
وی اظهار امیدواری کرد که با آغاز فعالیت این آکادمی در سال آینده بتوان مقدمات برگزاری اولین جشنواره تئاتر فیزیکال را فراهم نمود.
در ادامه مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان نیز ضمن حمایت از شکل‌گیری آکادمی تئاتر فیزیکال گفت: بنده شاهد یکی از اجراهای نمایش «هدیه مرموز» در ژنو بودم و استقبال فوق‌العاده علاقه‌مندان از این نمایش را مشاهده کردم. امروز خوشحالم که بار دیگر این اثر هنری در پردیس تئاتر تهران به روی صحنه است.
نمایش «هدیه مرموز» که با یادی از «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» اجرای خود را آغاز کرد تا 10 اسفندماه هر شب ساعت 30/18 در پردیس تئاتر تهران به روی صحنه خواهد رفت.
http://irantheater.ir/fa/92074

مطالب پیشنهادی :

نظرات بسته شده است .